HAKKIMIZDA

Fcs Dış Ticaret Ltd. Şti, 1998 yılında tamamı Japon sermayeli olarak Sumitomo Grup şirketine bağlı Sumisho Machinery Trade Corporation tarafından kurulmuştur. 2002 yılında japonların çekilmesi ile Türkiye organizasyonu Türk ortaklara aktarılmış. Ancak Sumisho Machinery Trade hala, Fcs Dış Ticaret Ltd.’nin Japon tarafındaki en önemli stratejik ortağı konumundadır.

Tüm Türkiye pazarında bulunan Japon ve Kore araçları ile ilgili yedek parça hizmeti vermekte olan FCS Dış Ticaret Ltd Şti, İthal ürünlerin tamamında resmi Türkiye distribütörü olarak üreticiler ile Direkt temas halinde ve birebir ilişkiler ile çalışmakta olup genel ithalatçı anlayışının oldukça dışındadır. Ayrıca yurt içinden bazı (VALEO, GOETZE, DODUCO, VB) seçkin markaların da ana bayiliği konumunda temsil ve dağıtım hizmetleri vermektedir.

Dağıtımını, tüm Türkiye içinde yaygın ve aynı zamanda seçkin toptancı ve perakendeciler kanalı ile yapmakta olan FCS Dış Ticaret LTD ŞTİ yine müşterileri ile direkt ve birebir ilişkiler içinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak, kurulduğu günden bugünlere kadar aynı temel anlayış ve prensipte hizmet vermektedir. Merkez ofis ve depoları İstanbul Maslak adresinde olup ayrıca Tuzla – Serbest bölge deposu bulunmaktadır.